Кошик
532 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер

Глиняний посуд її свойсва

Глиняний посуд її свойсва
Про корисність глиняного посуду

30.07.16

Про корисність глиняного посуду

Дивовижні властивості глини ніколи не ставилися під сумнів. Зокрема, посуд, виготовлений з цього природного сировини, є ідеальної кухонним начинням, забезпечує більш насичений і природний смак їжі, що зберігається в ній.

Корисність глини, в першу чергу, обумовлена тим, що даний матеріал видобувається з верхніх земляних пластів і не містить шкідливих домішок, які можуть «проникнути» в продукти харчування. В глиняному посуді їжа не піддається процесам окислення. Крім того, в ній не утворюються шлаки, що дуже важливо для підтримки нашого здоров'я. А ще вживання їжі, що зберігається в посуді з глини, за спостереженнями вчених, здатне значно поліпшити формулу людської крові.

Глиняний посуд також якимось дивовижним чином сприятливо впливає на психологічний стан людини: її вигляд радує око, навіває приємні асоціації, пов'язані з домашнім вогнищем, затишком, їжею, теплом. Більшість жінок підтвердять те, що практично байдуже неможливо пройти повз магазинної вітрини, на якій виставлені глиняні чашки або тарілочки – рука так і тягнеться до цих майстерно виконаним кухонним приладдям.   

Якщо ви вирішили купити глиняний посуд, неодмінно зробіть це, виходячи з наступних причин:

·        молекулярна структура сировини, з якого виробляється глиняний посуд, така, що продукти харчування в ній можуть зберігати свіжість набагато довше, ніж у ємностях з інших матеріалів;

·        глиняний посуд забезпечує рівномірний підігрів поміщених у неї продуктів харчування;

·        чай, заварений в чайничку з глини, неймовірно ароматний;

·        їжа, приготована в невеликих глиняних горщиках, має особливий заспокійливий вид. Сімейна вечеря, поданий у такому посуді, неодмінно сподобається кожному: зігріє, наситить, розслабить і запам'ятається назавжди.

Варто зазначити, що коли-то виготовлення глиняного посуду було незамінним ремеслом. Та що там - цілим мистецтвом. Але з часом інтерес до нього ослаб. І дуже шкода! Адже ніхто не стане сперечатися з тим, що смак їжі, приготовленої в глиняному посуді – поза всякою конкуренцією. Чим же це обумовлено? Справа в тому, що глина, як матеріал, володіє унікальною властивістю – вона охоче вбирає в себе тепло і дуже повільно віддає його, в результаті чого виходить, що продукти, які готуються в глиняних горщиках, не піддаються швидкої варінні-смаженні, а повільно нудяться.  Тобто виходить, що їжа буквально мліє у своєму власному соку – і стає неймовірно ароматною, смачно і при цьому дуже корисною.

Тому якщо для вас цінні справжні кулінарні реліквії, то вам неодмінно варто купити глиняний посуд, зокрема, горщик з глини. Добротний, місткий, з щільно прилагающей кришкою – він неодмінно стане основним секретним засобом, що дозволяє створювати справжні кулінарні шедеври. У глиняному горщику можна буде гасити овочі, м'ясо, рибу, всілякі каші і молочні продукти. При чем процесс приготовления пищи в глиняных горшках не доставит вам хлопот: достаточно просто сложить вымытые нарезанные продукты в емкость, добавить жир или соус, плотно накрыть крышкой и отправить в духовой шкаф. И все! Ваши друзья и родные непременно от таких блюд будут в восторге!

Полезность глиняной посуды заключается не только в ее практичности и функциональности, но также в эффектном внешнем виде. Ведь ее, как правило, декорируют всевозможными узорами, выполненными яркими красками. Особенно привлекательными считаются глиняные кухонные изделия, разрисованные вручную.

Купить глиняную посуду можно на специализированных ярмарках или в интернет-магазинах. Также в наше время существуют узкоспециализированные мастерские, занимающиеся разработкой уникальных изделий из глины и производством глиняной посуды под заказ.

Обратите внимание на то, что глиняная посуда может стать не только изюминкой вашей кухни, но также послужить в качестве отличного подарка лучшей подруге, маме или бабушке. Женщины, несомненно, высоко оценят такой практичный и полезный презент.

Підсумовуючи, зазначимо, що глиняний посуд – відмінний вибір для тих, хто шанує традиції, цінує натуральний живий смак їжі і, звичайно ж, піклується про своє здоров'я.

 

Інші статті