Кошик
547 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер

Скло, фарфор, кераміка – що вибрати?

Скло, фарфор, кераміка – що вибрати?

18.05.17

 

Скло, фарфор, кераміка – що вибрати?

У той час як святкові набори посуду, набори келихів і численні чайні сервізи йдуть у небуття, люди стали розуміти, що потрібно кожен день радувати себе гарної якісної посудом. Посуд важливий атрибут будь-якого домашнього інтер'єру, вона створює свою особливу атмосферу, скрашує кожну дрібницю і радує око день у день. Коли ви з ентузіазмом підходите до сервіровці столу, то проявляєте любов і турботу про свою сім'ю. Адже смак і враження від страви залежить не тільки від рецепту, але і від красивої подачі.

Модні тенденції диктують нові правила в підборі посуду для дому. Зараз на піку простота, мінімалізм, плавність ліній і приглушеність квітів. Але як не загубитися у величезному асортименті і вибрати якісну гарний посуд для своєї кухні? Які матеріали краще? Про це ми спробуємо вам зараз розповісти.

Вишуканий фарфор

Класичний фарфор зараз також переживає трансформацію. Звичні декоративні елементи, такі як позолота або візерунки у бароковому стилі втрачають свою актуальність і затребуваність. Зараз мода на посуд з порцеляни досить стримана і лаконічна. Порцеляновий посуд ідеальний для прихильників порядку та елегантності, а також для тих, хто віддає перевагу не використовувати різноманітні вироби в повсякденному побуті. У моді сліпучий білий колір, чіткість і лаконічність ліній, а також симетрія кожної деталі.

Якщо ви хочете навпаки віддати перевагу більш яскравим деталей, то вибирайте порцеляновий посуд у вінтажному стилі. Сюди відноситься горошок, квітковий і народний орнамент, прості і нехитрі візерунки. Фарфор дозволяє поекспериментувати, тому отримати собі оригінальну дизайнерську вазу або сервіз, ніколи не буде зайвим.

Різнобарвне скло

Не один рік у посудних колекціях із скла від відомих дизайнерів можна зустріти яскраві вироби, які навіюють спогади про різнокольорових скельцях у калейдоскопі. Кольорове скло дозволяє легко прикрасити інтер'єр, оживити кухню і підняти настрій собі та близьким. Крім цього скляний посуд неймовірно практична – її можна використовувати в мікрохвильових печах, духовках. Вона підходить як для повсякденного, так і для урочистого використання – в будь-якому випадку така посуд буде виглядати стильно і доречно.

Традиційна кераміка

Держа в руках керамическую посуду, не покидает ощущение того, что она вот-вот сошла с гончарного круга. Современная керамическая посуда сочетает в себе простую эстетичность, элегантность и легкий налет незавершенности, который придает ей еще большее очарование. Так как сейчас в моде простота и минимализм, керамическая посуда как нельзя лучше отвечает этим требованиям. Ее красота заключается ни сколько в цвете, сколько в форме – слегка необработанной и шероховатой, в чем и кроется ее прелесть. Кераміка це прекрасний матеріал для посуду, якій подається сімейний вечерю з простої домашньої їжі. Такий посуд прекрасно утримує зберігає свіжість і смак продуктів. Ця сама універсальна посуд на всі випадки життя.

Інші статті