Кошик
547 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер

Посудний фен-шуй

Посудний фен-шуй

18.05.17

 

Посудний фен-шуй

У системі східних цінностей фен-шуй знайдуться відповіді на будь-які питання. Навіть у виборі посуду є свої особливості і правила, які дозволять налагодити енергетику в будинку. Існує безліч рекомендацій щодо щоденного використання посуду, а також категоричних табу, серед яких в першу чергу битий посуд з тріщинами, відколами, потертостями та іншими ушкодженнями. Дане питання про вибір правильної посуду ми постаралися вивчити найбільш детально.

Вибираємо форму тарілок по фен-шуй

Багато часто цікавляться, які тарілки найпридатніші – круглої або квадратної форми? Насправді можна виділити жодну з них як погану чи хорошу. Кругла форма тарілок створює відчуття домашнього затишку і несе в собі енергетику сімейного вогнища. Квадратні ж тарілки сприяють гармонізації і стабілізації потоків негативної енергетики в будинку. Саме тому таку форму краще всього вибрати для трапези з малознайомими людьми, а також для зниження негативу за столом.

Важливий колір посуду у фен-шуй?

Це питання постає одним з перших у людей, охочих гармонійно обставити кухню. Колір тарілок не має чітких обмежень. Фен-шуй розташовує до того, щоб користуватися тими тарілками, які більше подобаються. Так окремі кольори, сприяють оптимізації енергетичних процесів, наприклад:

·       Червона посуд ідеальний для пари, що складається в романтичних стосунках. Вона спрямовує енергетику в правильне русло і сприяє гармонійному і затишній трапези закоханих;

·       Зелені відтінки посуду заряджають енергією і налаштовують на творення нових звершень;

·       Синій колір сприяють розважливості, він збільшує розумову активність, робить людину уважніше, мудрішими.

Правильний матеріал посуду по фен-шуй

Зараз дуже затребувані миски, чайники, каструлі та інша начиння для кухні з металу. Хоч вони дуже практичні і універсальні, система фен-шуй все таки віддає перевагу міді, як матеріалу для посуду щоденного використання. Мідь менш токсична і не має шкідливих домішок, а також здатна притягувати до себе гармонійну позитивну енергію.

Найкращим вибором вважається посуд з натуральних матеріалів, таких як дерево, скло, кераміка, глина. Тарілки з дерева вважаються одними з найдавніших, вони здатні притягувати позитивну енергію сил природи, що дуже сприятливо позначається на здоров'ї людини, яка регулярно користується ними.

Скляний посуд володіє енергетикою води, за рахунок чого сприяє відчуттю спокою і самоти. Саме тому романтичну вечерю краще всього сервірувати скляними кухлями і вазочками. А ось самим негативним матеріалом для посуду в системі фен-шуй вважається пластик. Він не несе в собі абсолютно ніякої енергії. Вживання їжі з такою посуді псує ауру людини, викликає почуття внутрішнього дискомфорту і пригніченості. Саме тому краще мінімізувати пластиковий посуд на своїй кухні, а віддавати перевагу природним матеріалам.

Інші статті