Кошик
547 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер

Господарський інвентар для дому,саду і дачі.

Господарський інвентар: незамінна річ в будинку

27.07.17

Господарський інвентар – це широкий спектр допоміжних пристроїв, які допомагають кожній господині підтримувати чистоту і порядок в будинку. Можливо, ви навіть не звертаєте уваги на такі корисні речі в будинку, але варто їх тільки прибрати, як відразу стане скрутним виконання багатьох завдань. Існує безліч різновидів господарського інвентарю, здатного значно полегшити ваше життя.

Господарський інвентар для прання білизни

Інвентар для прання білизни, мабуть, самий корисний у будь-якому побуті, без нього важко уявити собі хоч одне господарство. До основним господарським виробів для прання відносять:

· Тази. Тази — це універсальне в побуті пристосування, за допомогою якого можна замочити і випрати білизну, мити посуд, зберігати овочі і т. д. Господарські тази виробляють із пластику й металу.

· Прищіпки. Всілякі форми, кольори і розміри білизняних прищіпок дозволять вам внести яскравість і позитив навіть настільки нудне і буденне заняття як прання і сушіння білизни.

· Сушарки. Сушарки для білизни — це корисне пристосування для тих, хто не має можливості розвішувати речі на балконі або на вулиці. Сушарка не займає багато місця і дозволяє швидко просушити випрану білизну.

Побутовий господарський інвентар

Господарський інвентар побутового значення включає перелік предметів, що допомагають підтримувати будинок в гарному стані. До побутового інвентарю відносять:

· Пристосування для ванних кімнат і туалетів. Неможливо уявити собі санвузол, де не було б мильниці, тримачі для туалетного паперу і дзеркала. Також в якості додаткового інвентарю часто використовуються контейнери для зубних щіток, навісні полички, вантузы, йоржики для унітазів та ін. пристосування.

· Пристосування для прибирання. Ні одна якісна прибирання не можлива для миття підлоги. Для цього вам не обійтися без швабри, відра та статевої ганчірки. Також для прибирання використовуються гумові рукавички, пульверизатори, ганчірки з мікрофібри і безліч інших корисних пристосувань.

· Пристосування для кімнатних рослин. Інвентар для кімнатних рослин. Багато любителів домашніх рослин знають, що без якісних горщиків, лійок і лопаток тут не обійтися. В якості допоміжних предметів можуть виступати спеціальні жердочки, распрыскиватели, ганчірочки і пр.

·         Кухонный инвентарь. Качественный кухонный инвентарь – залог порядка и комфорта на кухне. Для поддержания чистоты используется такой хозяйственный инвентарь как губки и тряпки для мытья посуды, металлические щетки, резиновые перчатки. Также дополнительным инвентарем на кухне служат пластиковые крышки для банок, сушилки для фруктов, разделочные доски и т.п.

Хозяйственный инвентарь для сада

Для того щоб підтримувати сад і город в хорошому стані вам знадобляться лопати, граблі, лійки, шланги, спеціальні міцні рукавички, секатори та безліч інших пристосувань. Для спрощення поливу саду або городу можна використовувати спеціальні розбризкувачі, які підключаються до водонапорному шлангу.

Інші статті