Кошик
495 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6

Майоліка

Майоліка це одна з різновидів кераміки – виробів з випаленої глини. Особливість майоліки полягає в унікальній розпису білої, кольорової або прозорою глазур'ю. Також як і кераміка, майоліка обпалюється в печі при високих температурах. Такий матеріал завжди відрізняється яскравим барвистим цвітом.

Декорують таку посуд тонким витонченим розписом, яка покривається білою блискучою емаллю, яка перетворює кухонне начиння в справжній витвір мистецтва. Посуд з глини купити тепер можна на сайті інтернет-магазину «YUG-glass», де для вас представлений багатий асортимент майоліки за найдоступнішими цінами.

Переваги глиняного посуду

Глиняний посуд, купити яку ви хочете в нашому магазині, це унікальний природний матеріал, який володіє рядом переважних характеристик. Саме вони виділяють посуд з глини на перший план. До плюсів глиняного начиння можна віднести:

·       Глина має унікальну структуру на молекулярному рівні. Завдяки ній продукти довше зберігають свою свіжість і природний смак, ніж в посуді із штучної сировини;

·       Глиняний посуд рівномірно розподіляє тепло, завдяки чому продукти краще розкривають свій смак і запах;

·       При заварюванні чаю або кави, глиняний чайник дозволяє найкращим чином розкрити смак і тонкий аромат напою;

·       Їжа, яку подають у посуді з глини (горщиках, мисках, тарілках, на стравах) виглядає неймовірно смачно і по-домашньому;

·       Приготування їжі в глиняному посуді корисно для здоров'я, адже в ній немає шкідливих домішок.

З давніх часів виготовлення посуду з глини вважалося одним з найбільш корисних і шанованих ремесел. Навіть тисячі років тому люди насолоджувалися неповторним смаком їжі, приготовленої в глиняних горщиках. Так чому ж їжа настільки смачна, коли готується або подається в глиняному посуді? Все просто, глина добре вбирає в себе тепло. Після цього вона повільно і рівномірно розподіляє його, віддаючи його їжі. За рахунок цього їжа не вариться або смажиться, а повільно нудиться у власному соку. Завдяки цьому зберігаються всі чудові аромати і смаки, які сплітаються в неймовірно смачне блюдо. При цьому їжа зберігає всю свою користь для організму людини.

Естетична привабливість майоліки

Крім своєї практичності, посуд з глини володіє неймовірним естетичним потенціалом. Гончар може надати їй саму неймовірну форму. Однак навіть самі класичні тарілки і чашки можуть стати витвором мистецтва в руках майстра. Майоліка відрізняється неймовірно красивим оформленням. Розпис різнобарвною глазур'ю покрита білою емаллю виглядає дуже барвисто. Будь-яка господиня не зможе встояти перед таким сувеніром.

 

Групи товарів та послуг

Керамічних виробів з випаленої кольорової глини-майоліка

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Глиняний посуд — це ідеальний вибір для тих, хто цінує традиції, практичність, комфорт і довговічність. Посуд з глини, купити яку тепер ви можете на сайті магазину «YUG-glass», стане чудовим доповненням вашої кухні. Ми доставляємо ваші замовлення по всій території України і тішимо наших покупців самими приємними і вигідними цінами.