Кошик
547 відгуків
YUG-glass
+380932110305
+380932110305
+380932110305
Менеджер

Банки для сипких

Будь-які продукти, які в будинку, повинні зберігатися спеціальним чином. Це дозволяє надовго зберегти їх свіжість і запобігти появі шкідливих мікроорганізмів і комах. Таке правило стосується і сипучих продуктів, таких як борошно, сіль, рис, приправи, чай, каву, трави. Завдяки цьому у крупах не заводяться жучки, а трави, кава і чай не втрачають своїх ароматів і смакових якостей.

Традиційно вони повинні поміщатися в темне сухе місце. Не рекомендується залишати на відкритих пакетах, необхідно придбати спеціальні контейнери для зберігання, які щільно закриваються з кришкою. Банку для зберігання сипучих продуктів являє собою класичний варіант зберігання, що дозволяє компактно розмістити на полиці і вберегти від псування.

Як правильно вибрати ємність для зберігання продуктів

Оскільки головним призначенням контейнерів буде тривале збереження від вологи, поглинання запахів, появи комах, то і вимоги до них висуваються відповідні:

· Використовувати провіант не тільки верхнього, але й нижнього шару, де затримуються залишки і псуються або в них заводяться комахи шкідники.

· Вибираючи матеріал банок, необхідно розуміти, що деякі з них можуть довго зберігати запах після попереднього продукту (дерево, залізо), або мати власний неприємний запах (пластик низької якості).

· В залежності від кількості членів сім'ї, підбирати розміри (маленькі, великі або середні), щоб вмістити весь запас.

· Завжди щільно закривати кришки після використання.

· Шийку має бути достатнього розміру, щоб було зручно мити і набирати.

· Розмір повинен підходити під параметри полиць. Абсолютно непрактичними є низькі і широкі банки. Ідеальним варіантом буде уміщення двох порцій/упаковок провіанту. У формі краще віддати перевагу прямокутним, ніж круглим.

Особливості матеріалу контейнера для зберігання

Контейнери зі скла є практичними і зручними. Прозорість дозволить переглянути вміст, а покриття не поглинає запах і легко чиститися. На кришках краще силіконові вставки і рекомендується зберігати в глухих шафах з відсутністю сонячного світла. Але це не стосується тих продуктів, яким необхідна вентиляція. Недолік такого матеріалу лише в крихкості.

Звертаючись в наш інтернет-магазин, ви зможете отримати якісну продукцію за вигідною ціною. На сайті пропонуються різні варіанти, які підходять для великих і малих об'ємів, мають різні форми і виготовлені з якісного матеріалу.

Ми пропонуємо скляні банки для зберігання сипучих, а також глазуровані керамічні ємності для спецій. Весь асортимент постійно поповнюється новинками, що дозволить вам знайти підходяще для власної кухні.

Банки для сипких продуктів

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2